Nivea Sun Protect & Moisture opaľovacie mlieko SPF20 400 ml

pre normálnu pleť
Vodoodolné
Určenie
unisex

NIVEA SUN MLIEKO OF20 HYDRATAČNÉ 400ML Tá najlepšia starostlivosť v slnečných dňoch. Vodeodolné zloženie vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov okamžite chráni pokožku pred spálením a predčasným starnutím, znižuje riziko slnečných alergií, a vďaka hydratačným látkam pokožku do hĺbky hydratuje a dodáva jej hebkosť. Dajte zbohom suchej a spálenej pokožke: NIVEA Hydratačné mlieko na opaľovanie. Vďaka UVA a UVB filtrom okamžite chráni pokožku pred slnečným žiarením. Hydratačné látky pokožke prepožičiavajú hebkosť. Znižuje riziko vzniku slnečných alergií. Chráni pred predčasným starnutím, ktoré spôsobujú slnečné lúče. Aplikujte v dostatočnom množstve pred slnením (6 plných kávových lyžičiek na telo dospelej osoby). Menšie množstvo významne znižuje stupeň ochrany. Nechajte dôkladne vstrebať. Aplikáciu počas dňa pravidelne opakujte, najmä v prípade potenia, častého kúpania a rizika zotretia. Doba pôsobenia sa opakovanou aplikáciou nepredlžuje. Ani prostriedky s vysokým OF neposkytujú 100% ochranu pred UV lúčmi. Nezostávajte príliš dlho na slnku, i keď používate ochranu proti slnečnému žiareniu; nadmerná slnečná expozícia predstavuje vážne zdravotné riziko. Vyvarujte sa najmä pôsobenia priameho poludňajšieho slnka (11 15 h). Chráňte sa pred slnkom oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku. Vyhnite sa priamemu kontaktu s oblečením a tvrdými povrchmi, môže zanechať stopy.

• vodeodeolné? ani náhodou!
    • mastné,
    • pomaly sa vstrebáva,
    • SPF 20? vôbec!

Nikdy viac, najhoršia kúpa. Kúpila som ho iba z núdze lebo v potravinách nič iné nemali a súrne som niečo potrebovala. Tak v prvom rade to mlieko nie je vodeodolné!!! 30 min po natretí som išla do vody a hneď zo mňa zliezlo :-( Otrasné, aj kôli tomu som sa natierala asi 5 krát. Vôbec neodporúčam. Spieklo ma ako špekačku na ohni. Ešte ako bonus mám po sebe fľaky keďže vždy keď som bola vo vode tak zo mna zliezalo postupne, nerovnomerne :-( celé zlé !!!!!!!!!! Najhoršia skúsenosť. Odporúčam Daylong, stačí SPF 15 raz sa natrieť ráno a potom už celý deň nemusím, extrémne vodeodolný narozdiel od tohto zázraku

• , zakúpené v Prvá-lékareň.sk

• ...
  • , zakúpené v MojaLekáreň.sk

používam viac rokov

• , zakúpené v Notino

kvalitný výrobok za primeranú cenu

• , zakúpené v Bambino.sk

• Vitaz testov opalovacich kremov.. to bol dovod pre znacku Nivea.