Eucerin Sun Allergy Protection Sun Cream-gél SPF50 150 ml

TOP 19 v kategórii Prípravky na opaľovanie

Eucerin Sun Allergy Protection Sun Cream-gél SPF50 150 ml

Garantovaný nákup z Lekáreň pri Srdiečku

Na sklade • 1 variant% Zľavový kódZdarma97 % • 93 992 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €98 % • 1 856 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,6 €98 % • 1 832 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,29 €98 % • 37 956 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1 €99 % • 11 379 recenziíShop roka 2023 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,99 €100 % • 3 recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €1 203 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €95 % • 163 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Info v obchode2,99 €96 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie

• Ešte som nevyužila
  • , zakúpené v Najlekaren.eu

Zatial som výrobok nestihla vyskúšať

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

Ľahko sa rozotiera, nie je parfumovaný. Dúfam, že bude aj naozaj účinný proti slnečnej alergii. Zatiaľ so ho v tomto smere nevyskúšala.

Značka
Vodoodolné
Sprej
Určenie
unisex

Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je prípravok vyvinutý špeciálne na upokojenie citlivej DETSKEJ pokožky a jej ochranu pred spálením a dlhodobým slnečným poškodením. Je vhodný aj na atopickú pokožku

Obsahuje

• technológiu Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 poskytujúce veľmi vysoký stupeň ochrany pred UV žiarením v kombinácii s Licochalconom A, ktorým neutralizuje voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla.
  • kyslinu glycerrhetínovú, ktorá podporuje vlastný mechanizmus pokožky na obnovu DNA

Výhoda

• bez parfumácie
  • extra vodeodolný
  • zloženie obsahuje technológiu značky Eucerin "Proti škvrnám po vypraní"

Použitie

Na každú očíslovanú oblasť tela na obrázku nižšie odporúčame aplikovať množstvo spreja zodpovedajúceho veku dieťaťa:

• Vek 3-5 rokov: približne 3 streknutia spreja na každú oblasť
  • Vek 6-10 rokov: približne 3 - 5 streknutí spreja na každú oblasť
  • Vek 10 a viac rokov: približne 4 - 7 streknutí spreja na každú oblasť

Jednotlivé oblasti:

• 1. Tvár a krk
  • 2 a 3. Obe ruky
  • 4. Hrudník
  • 5. Brucho
  • 6 a 7. Horná časť nôh (spredu aj zozadu)
  • 8 a 9. Dolná časť nôh (spredu aj zozadu) a chodidlá
  • 10. Ramená a horná časť chrbta
  • 11. Dolná časť chrbta

Pumpičku môžete držať relatívne blízko pokožky. Počas nanášania spreja na tvár si výrobok najprv nastriekajte do dlane a potom opatrne aplikujte na tvár dieťaťa.

Zloženie

Aqua, Homosalate, Glycerin, Alcohol Denat, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Dibutyl Adipate, Copernicia Cerifera Cera, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, VP-Hexadecene Copolymer, Glycyrrhetinic Acid, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Sucrose Polystearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Hydrogenated Polyisobutene, Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Acrylates-C10-30-Alkyl-Acrylate-Crosspolymer, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Upozornenie

• Pred pobytom na slnku naneste prípravok na pokožku v dostatočnom množstve a aplikáciu pravidelne opakujte, najmä po plávaní, ak ste sa spotili alebo po utretí uterákom. Iba tak zachováte pôvodnú úroveň ochrany.
  • Použitie menšieho množstva významne znižuje úroveň ochrany
  • Počkajte, kým sa prípravok úplne vstrebe a dbajte na to, aby nedošlo k priamemu kontaktu s oblečením a pevnými povrchmi, na ktorých by mohol krém zanechať farebné škvrny
  • Vyhýbajte sa kontaktu s očami

Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je vhodný na citlivú detskú pokožku, vrátane pokožky s atopickou dermatitídou. Vhodné pre deti od troch rokov.

• Ešte som nevyužila
  • , zakúpené v Najlekaren.eu

Zatial som výrobok nestihla vyskúšať

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

Som spokojná s rýchlosťou dodávky.Krém som zatiaľ nevyskúšala,ale bol mi doporučený mojou kožnou lekárkou.Mám citlivú pleť so sklonom k začervenaniu a som po operácii znamienok.Potešil ma aj milý darček.To sa tak často nestáva. Potešilo by ma tiež,keby cena bola o niečo nižšia.Dúfam,že cena tovaru bude adekvátna ku kvalite výrobku.

• , zakúpené v Pilulka.sk

Predmetný produkt používam už roky, pretože svojím nemastným zložením chráni pred slnečným žiarením a nespôsobuje solárnu alergiu.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• skutočne zaberá na slnečnú alergiu - ale iba táto 50 ...nedostal nikto z rodiny aj ked trpia týmto problémom
    • výborná cena
    • dostali sme aj darček :-) ku krému

nemá nevýhodu

• , zakúpené v Pilulka.sk

Eucerin Sun allergy pouzivam uz niekolko rokov. Som s nim absolutne spokojna.

• , zakúpené v LE 'CARE

• Kvalitny produkt za dobru cenu.

minulý rok som ho použila pri mori a ani on nepomohol proti alergii na slnko, aj keď som sa dlho nevystavovala slnku, po každom kúpaní z mora som sa osprchovala a znovu natrela, po opaľovaní som použila tiež eucerin mlieko po opaľovaní. nič. vysypala som sa na tretí deň.

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• je to krém na opalovanie určený proti slnečnej alergii
    • bol za super cenu a krem o opalovaní bol zdarma

Eucerin krém som kúpila pre môjho syna ktorý dostal alergiu na slnko. Od kedy sme kúpili tento krém alergiu nedostal. A kúpili sme ho za super cenu a krém po opalovaní bol zdarma.